Make your own free website on Tripod.com

GİRİŞ

Bu sayfa yatırımcıyı bilgilendirmek için hazırlanmıştır. Bu sayfadan yararlanarak yapacağınız işlemlerden doğacak kar/zarar vb. sonuçlardan Güven Tanış sorumlu değildir.

Teknik Analiz konusunda sık sık başını ağrıttığım Dr. Ömer Uykun  'a teşekkür ediyorum.

Güncellemeleri görmek için lütfen sayfayı refresh / reload ediniz.

 

Artık yalnızca hafta sonları değil hafta içinde de güncelleme yapmaya çalışacağım.

Hafta içinde yakaladığım senetler olursa bunları zamanım elverdiğince duyurmaya çalışacağım. Teknik analize uygun olmadığı sürece yeni senet önerisinde bulunmayacağım. Tabii önerdiğim senetlerde geri dönüş sinyali alırsam bunları da bildireceğim.

 

Değerli yatırımcılar merhaba.

Sizlere, borsa ile ilgili daha geniş bilgiler vermeye çalışacağım. Bu bölüm her gün düzenli olarak güncellenmeye çalışılacaktır. Bana göre iyi olan hisselerin bazı indikatörlerini sunmaya çalışacağım. Şunu özellikle belirtmek istiyorum, önerdiğim hisseler yalnız teknik analizlere göre yönü yukarı olan hisselerdir. Borsa dalgalanmaları ve temel analizler gözönüne alınmamıştır.

Ben, kağıdın durumuna göre % 5-10 prim yaptığında satıyorum. Sizlere de önerim bu ölçütü gözönünde bulundurmanız. Şunu unutmayın: Borsada fırsat kaçmaz.

Önerdiğim hisselerde alım yapıp yapmama kararını sizlere bırakıyorum. Bu kararı en iyi izleyerek verebilirsiniz. Benim de hata yapacağımı anlayışla karşılamanızı rica ediyorum.

GİRİŞ